Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

 

Komunikaty

Trzy DKK nagrodzone

13-11-2018

 Miło nam poinformować, że wyniku  konkursu  Instytutu Książki na recenzję za miesiąc październik  trzy DKK              z Podkarpacia otrzymały nagrody:

- w kategorii dorośli nagrody otrzymują:

a) Pani Agnieszka Kusiak z DKK działającego przy Wypożyczalni Głównej WiMBP w Rzeszowie za recenzję książki 13 pięter Filipa Springera,

b) Pani Anna Dral z DKK działającego przy Gminnej Bibliotece Publicznej we Frysztaku za recenzję książki Całe miasto o tym mówi Fannie Flagg.

- w kategorii młodzież nagrodę otrzymuje Pani Sylwia Marek z DKK działającego przy Miejskiej Bibliotece Publicznej SCK w Mielcu za recenzję książki Czarodzieje Leva Grossmana.

 

Serdecznie glarulujemy recenzentom !!!!

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: