Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

 

Komunikaty

Anna Dral nagrodzona

22-02-2018

Konkurs „Klubowicze do klawiatur” oraz Konkurs na recenzję rysowaną dla dzieci to dwa konkursy organizowane przez Instytut Książki, które trwają nieprzerwanie przez cały rok. Co miesiąc autorom najlepszych tekstów i prac plastycznych, którzy uczestniczą w spotkaniach Dyskusyjnych Klubów Książki, przyznajemy nagrody. W ciągu całego 2017 roku napłynęło do nas ponad 200 tekstów krytycznych oraz ponad 100 recenzji rysowanych, za które wszystkim klubowiczom serdecznie dziękujemy. Ich liczba i jakość świadczy o tym, że członkowie Dyskusyjnych Klubów Książki to przenikliwi czytelnicy, dla których dyskusja w klubie to jedynie początek intelektualnej i twórczej przygody z książką. Wybór jak co roku nie był łatwy i zmuszał członków jury do poszukiwania kompromisów.

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że nagrody za recenzję roku 2017 w konkursie „Klubowicze do klawiatur” otrzymują:  w kategorii dorośli – pani Anna Dral z Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy Gminnej Bibliotece Publicznej we Frysztaku za recenzję książki Magdaleny Witkiewicz „Ballada o ciotce Matyldzie”.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: