Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Jodłowej

Spotkanie z Joanną Olech

24-06-2010

16 czerwca 2010 roku w Bibliotece Publicznej w Jodłowej, odbyło się spotkanie z pisarką i ilustratorką książek dla dzieci Panią Joanną Olech. Impreza odbyła się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki, który działa w naszej placówce od października 2009 r. Pani Joanna Olech bardzo szybko nawiązała kontakt z młodzieżą, opowiadając o swojej pracy i rodzinie w sposób niezwykle interesujący. Nasz gość czytał fragmenty książek „Dynastię Miziołków” oraz „Gdzie diabeł mówi do usług”. Dzieci brały udział w konkursach zorganizowanych przez Panią Joannę, odpowiadając na pytania dotyczące przeczytanego fragmentu. Nie zabrakło też słodkich nagród, które motywowały je do dalszych zmagań. Na zakończenie do Pani Joanny ustawiła się długa kolejka po autograf. Nasz gość z wielką cierpliwością podpisywał całą masę karteczek i książek bo, każda osoba chciała mieć choć niewielką pamiątkę z tego ciekawego spotkania. Mamy nadzieję, że spotkanie z Panią Joanną Olech zachęci dzieci i młodzież do czytania oraz korzystania z biblioteki.
Agnieszka Szewczyk

 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: