Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Jodłowej

Ewa Nowak: "Pajączek na rowerze"

14-05-2010

Dnia 14 maja 2010 roku odbyło się kolejne, VII spotkanie DKK w Jodłowej, na którym omawialiśmy książkę Ewy Nowak pt. „Pajączek na rowerze”.

 

Jest to powieść o dziecięcej przyjaźni i rodzącej się pierwszej miłości. Głowni bohaterowie – Ola, która uwielbia jeździć na rowerze oraz Łukasz posiadający dużą wiedzę na temat pająków – nie od razu przypadli sobie do gusty. Odnoszą się do siebie z niechęcią, a niekiedy i z wrogością. Dopiero po pewnym czasie coś zaczyna się zmieniać w ich relacjach.

 

Powieść ta bardzo spodobała się klubowiczom, a niektórzy nawet się wzruszyli. Pokazała, że każdy może kochać, bez względu na wiek. I potwierdza, że „kto się czubi, ten się lubi”. Polecam!

 

Agnieszka Szewczyk
 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: