Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Jodłowej

Joanna Olech: "Dynastia Miziołków"

16-04-2010

Choć w smutnym i tragicznym dla naszego kraju czasie dnia 16.04.2010 r. odbyło się kolejne spotkanie DKK w Jodłowej.

 

Omawialiśmy książkę Joanny Olech pt. „Dynastia Miziołków”. Główny bohater – Miziołek – opisuje, w formie pamiętnika, swoje codzienne przeżycia – i te szkolne i domowe, oraz „wybryki” zwariowanej mamy (Mamiszona) i przygody rodzeństwa (Kaszydła i Małego Potwora). Ma wielu kolegów, uczy się dobrze (choć jak każdy 12-latek ma różne szkolne „wpadki”), zakochuje się w szkolnej koleżance . Bardzo związany z rodziną i z dziadkami, do których lubi jeździć na wakacje. Jest dowcipnym, pomysłowym i bardzo miłym chłopcem.

 

Wszystkim klubowiczom książka bardzo się podobała, gdyż była „zabawna, śmieszna, ciekawa, fajna”. Podobały się ilustracje, przygody głównego bohatera oraz zabawne momenty z życia całej Rodzinki.
Jest to książka nie tylko dla chłopców, ale i dla dziewczynek i polecamy ją wszystkim tym, którzy jej jeszcze nie przeczytali.

 

Na następne spotkanie wybraliśmy książkę „Pajączek na rowerze”.

Agnieszka Szewczyk
 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: