Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Jodłowej

Andrzej Maleszka: „Magiczne drzewo"

17-12-2010

W miłej, świątecznej atmosferze odbyło się  17 grudnia 2010 r. IV spotkanie DKK dla dzieci. Omawialiśmy książkę Andrzeja Maleszki „Magiczne drzewo”.
Książka opowiada o przygodach trójki dzieci: Kuki, Filipie i Tosi, które znalazły czerwone krzesło spełniające życzenia. Krzesło zrobiono z magicznego drzewa, które zostało powalone w czasie burzy.
Książka bardzo podobała się klubowiczom, choć wszyscy zauważyli, że ilustracje są smutne, ponure. Jedna z dziewczynek oglądała film, który został nakręcony na podstawie książki i stwierdziła, że film odbiega treścią od książki. Postanowiliśmy to sprawdzić, dlatego też na kolejnym spotkaniu- będzie to spotkanie obu klubów- po omówieniu książek „Majowy weekend” i „Igor”, będziemy oglądać film „Magiczne drzewo”.
Na zakończenie naszego spotkania, wspólnie z klubowiczami z DKK dla młodzieży, zrobiliśmy sobie spotkanie opłatkowe. Były życzenia i prezenty dla każdego (ja również dostałam prezent) oraz podpisy pod życzeniami dla p. Gosi.


Agnieszka Szewczyk
 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: