Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Jodłowej

"Książka, którą ostatnio przeczytałam/łem i polecam innym”.

05-11-2010

Dnia 5 listopada 2010 r. odbyło się spotkanie DKK dla młodzieży. Tematem spotkania była „Książka, którą ostatnio przeczytałam/łem i polecam innym”. Klubowicze przygotowali :

Karolina – „Zemsta” – lektura szkolna, podobała mi się, była ciekawa, interesowała mnie choć język trochę niezrozumiały, bo książka pisana wierszem, śmieszne powiedzonka Rejenta i Cześnika. Jestem zadowolona, że została wprowadzona do kanonu lektur. Zachęcam do przeczytania.
Paulina – „Krzyżacy” – lektura szkolna, nudna, nie podobała mi się, długa, chciało mi się przy niej spać.
Magda – „Chłopak Beaty” – książka ciekawa, interesująca, opowiada o miłości, przyjaźni między chłopakiem i dziewczyną , jest to książka o pierwszej młodzieńczej miłości. Polecam ją wszystkim dziewczynom.
Kamil – „Eragon” – książka przygodowa-fantastyczna, opowiada o przyjaźni smoka i człowieka, którzy pomagali ludziom i elfów obalić złego króla. Książka bardzo mi się podobała, polecam ją tym, którzy lubią przygody i fantastykę.

Agnieszka Szewczyk
 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: