Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

 


 


Kierunek Interwencji 1.1. Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego

SBP

DKK

Przeszłość w pamiątkach ukryta

Academica - Cyfrowa Biblioteka Publikacji Naukowych

System informacji prawnej Legalis

Zapytaj bibliotekarza

DKK w Błażowej

„Otwórz się na miłość”

17-12-2020

15.12.2020 r. odbyło się jedno z ostatnich w tym roku spotkań Miłośników Dobrej Książki (DKK). Na spotkaniu omawiana była powieść młodej pisarki z okolic Rzeszowa Natalii Sońskiej pod tytułem „Otwórz się na miłość”.

 

Ta świąteczna propozycja autorki już samą okładką zachęca do lektury (zresztą wszystkie wydane do tej pory powieści Sońskiej charakteryzują się niezwykle urokliwymi okładkami). „Otwórz się na miłość” to przyjemna wprost z życia wzięta powieść obyczajowa. Znajdziemy w niej zarówno czarujący okres świąteczny jak i skomplikowane relacje międzyludzkie. Książka opowiada o życiu młodej trzydziestoletniej Ani. Kobieta jest osobą wycofaną i zamkniętą w sobie. Na co duży wpływ miała jej nadopiekuńcza matka. Nadchodzi jednak moment, w którym Ania pomimo strachu zaczyna coraz bardziej pragnąć zmian w swoim dotychczasowym życiu. Oczywiście w podejmowaniu decyzji dzielnie będzie przeszkadzać jej matka. Ale Ania nie jest zupełnie sama. Wspiera ją koleżanka Ula oraz ktoś nowo poznany. Ale o tym jak to wszystko się rozwija muszą już państwo dowiedzieć się sami czytając książkę. Wszystkich czytelników bardzo serdecznie zachęcam do lektury. Książkę doprawdy można przeczytać dosłownie jednym tchem. Autorka nie tylko opisała w niej zawiłe życie bohaterki. Można również znaleźć w niej przepiękne opisy Krakowa czy Zakopanego. Po przedświątecznym szale przygotowań z pewnością przy tej książce zrelaksujemy się i nabierzemy sił do dalszego działania. Jeszcze raz zachęcam do lektury. WARTO!

 

Kinga Rybka

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: