Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

BIP WiMBP

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
16200404 razy

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Legimi

 

Logowanie do SOWA2

Kalendarz wydarzeń

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

 

nr GG 18 66 66 43

fb WiMBP

Wirtualna Kolekcja Czasopism

DKK w Błędowej Tyczyńskiej

Spotkanie autorskie z Joanną Jagiełło

19-06-2019

CZYTA ELITA!

 

Czy się z tym zgadzamy czy nie, jest w tym zdaniu sporo prawdy. Przekonała nas o tym pani Joanna Jagiełło, autorka książek dla dzieci i młodzieży, którą gościliśmy kilka dni temu w bibliotece w Błędowej Tyczyńskiej.

 

Spotkanie autorskie z pisarką było bardzo wyczekiwane. A to co usłyszeliśmy bardzo nas dowartościowało. Okazało się, że my - czytający - należymy do elity!!! Trzeba też przyznać, że czytających osób było naprawdę sporo. Ale trudno się dziwić. W końcu spotkanie mogło odbyć się dzięki temu, że w bibliotece działa Dyskusyjny Klub Książki, w związku z czym regularnie czytamy, spotykamy sie aby dyskutować, podpowiadamy sobie co warto przeczytać. Oczywiście nie tylko o czytaniu i o elitach była mowa. Pani Joanna sporo opowiedziała nam o swoich książkach, skąd czerpie inspiracje, o czym pisze najczęściej. Usłyszeliśmy mnóstwo naprawdę cennych informacji. Był jeszcze jeden ważny temat: MARZENIA. Uczestnicy spotkania mogli opowiedzieć o swoich marzeniach i planach. Okazuje się, że młodzi ludzie mają całkiem konkretne plany na przyszłość. Będą wśród nas np. piłkarze, aktorzy, trenerzy personalni, osoby które zakupią domek na Alasce. Od pani Joanny również usłyszeliśmy o Jej marzeniach. Tych już spełnionych, wśród których jest np. pisanie, i tych, które jeszcze czekają gdzieś w kolejce na swój czas. Jednak najważniejsze, co wynieśliśmy z tej dyskusji to to, że marzenia zawsze trzeba mieć, i zawsze trzeba dążyć do ich spełnienia. Nie zawsze jest łatwo, czasem wręcz trudno, ale zawsze warto. Bo MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ!!! Bardzo dziękujemy za niezwykle ciekawe spotkanie autorskie i mamy nadzieję na kolejne odwiedziny w przyszłości.

 

Agnieszka Wąsacz Moderatorka DKK w Błędowej Tyczyńskiej

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: