Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
19336611 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Żołyni

Pierwsze organizacyjne spotkanie DKK

08-11-2018

Pierwsze organizacyjne spotkanie członków naszego nowo założonego klubu odbyło się 24 października 2018 roku w sali konferencyjnej biblioteki.

 

Uczestniczyło w nim 8 osób. Po krótkim zapoznaniu się moderator przedstawił ogólnopolski projekt Instytutu Książki i bibliotek wojewódzkich promujący czytelnictwo. Omówiliśmy cele programu i nasze zainteresowania czytelnicze. Przy kawie i ciastku obejrzeliśmy na dużym ekranie spotkania innych klubów działających dłużej. Podjęliśmy decyzję, że spotykamy się po raz kolejny 21 listopada i naszą pierwszą omawianą książką będzie "Większy kawałek nieba" Krystyny Mirek. Mamy nadzieję, że przyczynimy się do ożywienia środowiska skupionego wokół biblioteki oraz zachęcimy innych do wstąpienia do klubu, aby wspólnie kreować modę na czytanie.

Małgorzata Babiarz

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: