Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
19679362 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną

 

 


Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano w 2020 r. ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

 

DKK w Zabratówce

„Blisko Ciebie” K. West

10-09-2018

Wrzesień rozpoczynamy ze świeżą relacją z piątkowego spotkania dziewcząt. Pod ocenę wzięłyśmy książkę Kasie West ,,Blisko Ciebie"

 

Opowiada ona o dwójce nastolatków - zamkniętym w sobie Daxie, który żyje w toksycznej rodzinie zastępczej oraz Autumn - zwykłej uczennicy z mnóstwem znajomych, która tylko z pozoru wiedzie beztroskie życie. Dax i Autumn poznają się bliżej w bibliotece, w której zostali przypadkowo na kilka dni zamknięci. Młodzi ludzie przez długi weekend są zdani tylko na siebie, co sprawia, że chłopak wyjawia dziewczynie tajemnice z życia, o których nikt nie wie, a ona rewanżuje mu się tym samym. Pobyt w bibliotece nie kończy się dobrze. Autumn od lat żyje z poważną chorobą. Co stało się z główną bohaterką? Co w tamtym momencie zrobił chłopak? Jak potoczy się ich dalsza relacja poza pomieszczeniem pełnym książek? My już wiemy i zachęcamy Was do jej przeczytania. Nam klubowiczkom przypadła ona do gustu i otrzymała wysokie oceny. Jednak nadal ze świecą poszukujemy książki, która poruszy nasze serca tak jak ,,Złodziejka Książek".

 

Aleksandra DKK w Zabratówce

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: