Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18905431 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Zabratówce

Tomek Łebski - niezły szczęściarz

10-04-2018

Tomek Łebski uwielbia rysować, robi to w szkole, w domu, na podwórku. Potrafi nawet wykonać rysunki ze sznurka. Jest mistrzem w wyjadaniu wafelków, które ukrywa przed nim mama i w wyszukiwaniu wymówek dlaczego nie odrobił pracy domowej. Ma również z kolegami swoją kapelę o nazwie Pzombie, która szykuje się do wielkiej Bitwy Kapel. Jeśli dołożyć do tego nieznośną siostrę, dziwnego kota sąsiadki i pomysł rodziców aby spędzał więcej czasu na świeżym powietrzu to wyjdzie nam mieszanka zabawnie wybuchowa. Liz Pichon , która jest autorką serii o Tomku Łebskim, a zarazem ilustratorką, wykazała się dobrą intuicją dzisiejszego rynku książek dla dzieci. Stworzyła coś na kształt notatnika głównego bohatera, umieszczając w tej książce zabawne rysunki, zapiski, projekty, jednym słowem wszystko czym żyje 11-latek, tworząc raczej komiks niż powieść. Dla tych którzy nie lubią czytać będzie to książka, która nie znuży swoją linearnością, bo co strona to jakaś niespodzianka, natomiast dla fanów literatury to jakieś novum, które warto poznać i jednocześnie doskonała odskocznia. Polecamy szczególnie mało czytającym dzieciom, bo czeka ich doskonała zabawa i być może polubią dzięki temu czytanie.

 

Irena Szczypek moderatorka DKK w Zabratówce

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: