Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18885337 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Woli Zgłobieńskiej

Barbara Kosmowska: „Niezłe ziółko"

06-11-2018

30 października 2018, podczas spotkania DKK dla dzieci w Woli Zgłobieńskiej rozmawialiśmy o książce idealnej na czas poprzedzający listopadową zadumę.

 

„Niezłe ziółko” Barbary Kosmowskiej to zaskakująco pogodna opowieść o tym, jak będąc w bardzo młodym wieku poradzić sobie z utratą bliskiej osoby. Ukochana Babcia Malutka jest dla ośmioletniego Eryka najlepszą przyjaciółką i niezastąpionym wsparciem nawet w typowo młodzieżowych problemach, takich jak nauka gry w kosza. Sytuacja nie zmienia się gdy Babcia musi się zmierzyć z własna chorobą. Przychodzi jednak czas, gdy Eryk będzie musiał radzić sobie bez pomocy Babci podróżniczki. Towarzyszenie mu w drodze do samodzielności było dla nas miłym, choć niekiedy smutnym doświadczeniem czytelniczym. Zachęcamy wszystkich do lektury!

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: