Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18885283 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Woli Zgłobieńskiej

Marcin Pałasz: "Sposób na Elfa"

06-11-2018

Jak to jest adoptować psa? Wielu z nas ma w tym zakresie niemało do powiedzenia. W gronie tych osób jest pisarz Marcin Pałasz i zaskakująco do niego podobny „Duży” bohater książki „Sposób na Elfa”.

 

Z perspektywy bardzo przejętego, świeżo upieczonego właściciela czworonoga oraz samego psa o imieniu Elf, poznaliśmy historię powiększenia pewnej wrocławskiej rodziny, bo pies to przecież członek rodziny, co bohaterowie książki podkreślają niejednokrotnie. Podczas wrześniowego spotkania DKK dla dzieci w Woli Zgłobieńskiej rozmawialiśmy o tym w jak bardzo różny sposób myślą i w jak podobny sposób czują ludzie i ich zwierzęta, albo raczej zwierzęta i ich ludzie. Książka Marcina pałasza potrafi wzruszyć opowieścią o psim dzieciństwie w schronisku, o rozłące Elfa z ukochaną siostrą oraz o jego odkryciach, lękach i nadziejach związanych z nowym domem. Warto zagłębić się w świat Elfa, by tak jak my, nabrać ochoty do poznania kolejnych jego przygód z humorem opisanych w kolejnych książkach z serii.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: