Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18885884 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Ropczycach

Maria Ulatowska: "Autorka"

18-05-2018

26 kwietnia w Dyskusyjnym Klubie Książki Wypożyczalni dla dorosłych rozmawialiśmy o wrażeniach z lektury książki Autorka.

 

Powieść ciekawa z tego względu, że napisana przez dwóch autorów - panią Marię Ulatowską, pisarkę znaną z obyczajowej sagi o Sosnówce i Jacka Skowrońskiego - twórcę kryminałów. Historia zaczynająca się niewinnie, wręcz banalnie, przekształca sie w kryminał, mający miejscami znamiona trillera. Klubowiczki stwierdziły, że dla miłośników kryminałów, temat nie jest odkrywczy, bowiem okazuje się, że jak zwykle - przyczyną zbrodni są urazy z wczesnego dzieciństwa i... chora, nieodwzajemniona miłość. Lekkie pióro, jak przystało na wyrobionych pisarzy gwarantuje przyjemność czytania, jaką zapewnia książka napisana dobrą polszczyzną. Zróżnicowany styl pisarski poszczególnych rozdziałów, wychodzących spod pióra dwóch osób, daje dodatkową zabawę intelektualną.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: