Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18862768 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Ropczycach

Katarzyna Enerlich: "Kiedyś przy błękitnym księżycu"

18-05-2018

22 marca odbyło się spotkanie w Dyskusyjnym Klubie Książki. Czytelniczki poddały analizie książkę polskiej pisarki Katarzyny Enerlich zatytułowaną "Kiedyś przy błękitnym księżycu".

 

Napisana piękną polszczyzną powieść o ciężkim życiu córki alkoholika, zagubionej jako dziecko, w życiu dorosłym szukającej akceptacji w ramionach różnych mężczyzn przypominających jej ojca. Książka warta polecenia każdemu, a szczególnie DDA, gdyż daje dużo nadziei i wiary, że każdy może dobrze poukładać swoje życie,  chociaż czasem wymaga to więcej czasu. Tytuł książki przywołuje symbolikę trzynastej w roku pełni, zdarzającej się co dwadzieścia kilka lat, kiedy spełniają się wszystkie marzenia, także dzieci alkoholików.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: