Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18885608 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Przedborzu

Anna Karpińska: "Chorwacka przystań”

18-05-2018

Marcowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w filii biblioteki w Przedborzu zostało poświęcone dyskusji nad książką Anny Karpińskiej „ Chorwacka przystań”.

 

Jest to piękna historia o miłości, ale nie banalnej.  Podczas wojny bałkańskiej dziennikarka Anna jedzie do Chorwacji, jako korespondentka gazety. Tam poznaje chorwackiego fotoreportera, z którym zaczyna łączyć ja gorące uczucie. Musi podjąć trudną decyzję, porzucić męża czy wrócić do kraju. Na skutek różnych okoliczności…oczekiwania rodziny, ciąży, wraca do kraju. Historia lubi jednak się powtarzać i dwadzieścia lat później jej córka Weronika staje przed podobnym wyborem. Zrządzenie losu sprawi że Anna jeszcze raz wybierze się do Chorwacji do miejsc i wspomnień swojej młodości. „Chorwacka przystań” to opowieść spokojna, dająca możliwość refleksji nad naszymi wyborami i ich konsekwencjami. Czasami smutna, czasami radosna, wciąga i zapewnia godziny miłego odpoczynku. Bardzo polecam!

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: