Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18885506 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Przedborzu

Izabela Frączyk:" Do trzech razy sztuka"

18-05-2018

>Kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w filii biblioteki w Przedborzu odbyło się 13 lutego a rozmowy czytelniczek skupiły się wokół książki Izabeli Frączyk „ Do trzech razy sztukIzabeli Frączyk „ Do trzech razy sztukaa”.

 

 

Jest to niezwykle ciepła i pozytywna historia, która niesamowicie wciąga czytelnika. Anna główna bohaterka to dziewczyna jakich wiele wśród nas. Jej postać pokazuje, że warto walczyć o swoje szczęście i nie można godzić się na bylejakość. Historia lekka i przyjemna, pełna optymizmu, a także nie raz wywołująca uśmiech na twarzy w trakcie lektury. Pokazuje, że trudności, które spotykamy na swojej drodze, potrafią wzmocnić i dodać pewności siebie. Pokazuje, że jeśli tylko postanowimy o siebie zawalczyć to osiągniemy sukces. Wystarczy tylko chcieć...i otworzyć się na świat i drugiego człowieka. To także historia, która idealnie odzwierciedla życie korporacyjne, jego blaski i cienie. Wszystko doprawione nutką romansu daje idealny obraz całości. To bez wątpienia taka książka, która umili każdą chwilę.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: