Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
19315783 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Nowej Sarzynie

DKK NAGRODZONY KWIATEM AZALII

01-06-2018

Mamy przyjemność poinformować, że w tym roku jedną z nagród Pana Burmistrza otrzymał DKK działający przy naszej bibliotece.

 

Dyskusyjne Kuby Książki działają we współpracy z Instytutem Książki i Bibliotekami Wojewódzkimi, a ich oferta skierowana - przede wszystkim do czytelników korzystających z bibliotek publicznych. Pomysł opiera się na założeniu, że potrzebne są miejsca, w których można rozmawiać o wspólnie czytanych książkach oraz, że nie trzeba być krytykiem, by czerpać przyjemność z dyskutowania o literaturze. Nowosarzyński DKK powstał w marcu 2013 roku i od tego czasu prężnie działa. Nasi klubowicze zdobyli za swoje recenzje w konkursie „Klubowicze do klawiatur” trzy nagrody miesiąca i jedną nagrodę roku. Dzięki działalności klubu mieliśmy możliwość zorganizowania sześciu spotkań autorskich z popularnymi pisarzami, z których skorzystało wielu mieszkańców miasta i okolic. "Kwiat Azalii" przyznany przez władze samorządowe cieszy i motywuje do dalszej pracy

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: