Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18873083 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Mogielnicy

Kim Edwards: „Jezioro marzeń”

27-06-2018

Tematem dyskusji była powieść amerykańskiej pisarki Kim Edwards pt: „Jezioro marzeń”.

 

Książka wzbudziła u czytelniczek wiele emocji. Zdania na jej temat były podzielone, co sprzyjało ciekawej dyskusji. Główną bohaterką jest Lucy Jarrett, 29- letnia hydrolog, mieszkająca od kilkunastu lat w Japonii. Kobieta opuściła swój dom i rodzinne strony po tragicznym wypadku, jakim było zatonięcie i niewyjaśniona śmierć ojca. Przez cały czas ma poczucie winy i przekonanie, że mogła jakoś zapobiec tragedii. Pewnego dnia Lucy otrzymuje wiadomość o wypadku matki i postanawia wrócić do domu. Powrót staje się próbą zmierzenia z przeszłością i próbą rozwiązania zagadki tajemniczej śmierci ojca. Przy okazji odkrywa również skrywane od lat rodzinne sekrety. „Jezioro marzeń” jest powieścią nie tylko o odkrywaniu rodzinnych tajemnic, ale także opowieścią o radzeniu sobie z bólem po stracie bliskiej osoby. Zachęcamy do sięgnięcia po lekturę i sprawdzenie jaka jest naprawdę.

Moderator Anna Grzebyk

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: