Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18872360 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Mogielnicy

Karl Ove Knausgard: „Jesień"

13-03-2018

Podczas lutowego spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki w bibliotece filii w Mogielnicy rozmawiano o książce Karola Ove Knausgarda „Jesień”.

 

Powieść składa się z krótkich fragmentów opowiadań przedstawiających świat autora, który go otacza. Knausgard twierdzi, że pisze to wszystko do swojej nienarodzonej córki. Cieszy się nią i chce pokazać jej świat, przekonując ją, że warto żyć. Czytając tą powieść poznajemy bliżej rodzinę poety, jego codzienność, stosunek do świata, żony i dzieci. Dowiadujemy się, jakie są jego fascynacje literackie, artystyczne, jak wygląda praca i odpoczynek. Pisze o uczuciach, emocjach, o rzeczach pięknych, brzydkich, złych i dobrych. W trakcie czytania lektury mamy wrażenie, że szperamy w osobistych rzeczach autora i zaglądamy do jego najintymniejszych kątów. Polecamy do przeczytania!

 

Moderator Anna Grzebyk

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: