Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18872522 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Mogielnicy

Małgorzata Warda: „Miasto z lodu"

20-02-2018

Na styczniowym spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki w bibliotece filii w Mogielnicy toczyły się rozmowy na temat książki Małgorzaty Wardy "Miasto z lodu".

 

To wzruszająca i smutna opowieść o niezwykłej więzi łączącej chorą psychicznie matkę i jej dorastającą córkę. Książka bardzo podobała się czytelniczkom, nie zabrakło w niej napięcia i silnych emocji. Teresa pewnego dnia czuje się lepiej i postanawia wyruszyć z córką w podróż po Polsce, by dać sobie i córce jeszcze jedną szansę na nowe życie. Osiedlają się w małym miasteczku. Po krótkim czasie pobytu w nowym miejscu Teresę dopada nawrót choroby. Agata musi sama radzić sobie w trudnych chwilach z matką, nie może liczyć na pomoc. Pewnego dnia dochodzi do tragedii. Agata zostaje znaleziona nieprzytomna w górach. Wydarzenie to wywołuje ogromne poruszenie wśród mieszkańców. Trwa śledztwo. Autorka w swej powieści porusz wiele problemów. Jest to piękna powieść, w której ukazana jest miłość dziecka do matki. Zachęcamy do lektury!

 

Moderator Anna Grzebyk

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: