Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18874570 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Lubeni

Aleksandra Chrobak: „Beduinki na Instagramie"

01-08-2018

Dwudziestego czwartego lipca klubowiczki Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki zebrały się, aby dyskutować o reportażu Aleksandry Chrobak pt. „Beduinki na Instagramie”.

 

Zgodnie stwierdzono, że powieść nieco przerasta nas natłokiem informacji, niemniej jednak podobały nam się przedstawione w niej sprawy i informacje. Zjednoczone Emiraty Arabskie nadal spowite są tajemnicą dla mieszkańców Europy, a dodatkowo na ich temat krąży wiele mitów. Pani Chrobak skutecznie te mity rozwiewa, ponieważ arabskiej kultury zaznała na własnej skórze i w sposób przystępny o niej opowiedziała. Niestety przez małą frekwencję, wywołaną upałami, pracą wakacyjną i wyjazdami, trudno nam było dyskutować. Jako, że wśród zebranych klubowiczek nie było szczególnych zwolenniczek reportażu obecnych na spotkaniu osób powieść nie zachwyciła. Doceniamy ogrom przekazanych w niej informacji i lekki styl pisania; jednak książka nas nie wciągnęła.

Michalina

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: