Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18874210 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Lubeni

Spotkanie z Katarzyną Enerlich

18-10-2018

15 października w Gminnej Bibliotece Publicznej mieliśmy zaszczyt gościć p. Katarzynę Enerlich – polską pisarkę i dziennikarkę, autorkę bestsellerowej serii „Prowincja”.

 

Autorka opowiedziała o swojej twórczości, o tym jak zaczynała przygodę z pisaniem. Co ciekawe, teraz, to jej pełnoetatowa praca, a jednocześnie hobby. Kobieta ma na swoim koncie już 17 pozycji. Każda kolejna opowieść z powodzeniem okazywała się następnym sukcesem. W swoich książka pisarka kreśli historie, które zdarzyły się naprawdę. Są to przeżycia ludzi, których poznała, z którymi rozmawiała, może nieco ubarwione. Przewija się wiele wątków o przemijaniu, o nieszczęśliwych miłościach, możemy jednak znaleźć tam wiele ciepła, poczuć ducha prawdziwej rodziny. Bo właśnie takie jest życie. Jak mówi cytat z jednej książek autorstwa naszego gościa: „Czasem w oczach napotkanej na ulicy osoby można znaleźć wiele tajemnic świata. Trzeba tylko umieć patrzeć.” Oprócz pisania p. Enerlich interesuje się również zielarstwem i jest nauczycielką jogi. Dowiedziałyśmy się sporo ciekawostek na temat sporządzania własnych naturalnych kosmetyków, bez chemicznych dodatków, a także za mniejszą cenę. Spotkanie było naprawdę ciekawe. Serdecznie polecamy również twórczość tej autorki. Po spotkaniu były rozdawane autografy oraz można było zakupić książkę. Serdecznie dziękujemy p. Katarzynie Enerlich za wspaniałe spotkanie i zapraszamy ponownie!

 

Martyna Szypuła .

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: