Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
19343434 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Hermanowej

Katarzyny Piątek: " Gry i zabawy z dawnych lat"

14-06-2018

6.06.2018 roku odbyło się ostatnie przed wakacjami spotkanie dziecięcego DKK w Hermanowej. Tematem naszej dyskusji była książka Katarzyny Piątka pt. Gry i zabawy z dawnych lat.

 

Wydawnictwo jest zbiorem gier i zabaw w jakie bawiło się pokolenie 30-40 latków. Książka podzielona jest tematycznie na; zabawy w kole, z piłką, „biegane”, zręcznościowe, na trzepaku i podwórku, oraz takie w które można się bawić w czasie deszczu. Pozycja proponuje zabawy dla młodszych i starszych dzieci, tak aby każdy wybrał coś dla siebie z pośród zabaw pokolenia swoich rodziców. Jest też fajną propozycją na wspólne spędzenie czasu całej rodziny ,dla dzieci świetna zabawa, dla starszych sentymentalny powrót do przeszłości. Warto mieć tę książkę razem ze sobą podczas wakacyjnych wypadów, na pewno dostarczy ona wiele pomysłów na wspólne zabawy. Wraz z klubowiczami postanowiliśmy wypróbować niektóre z gier opisanych przez Panią Katarzynę Piątka. Hitem był Telegram, kalambury i wiecznie żywy głuchy telefon. Okazało się, że również i dziś w dobie gier komputerowych dużą przyjemność młodemu pokoleniu sprawia śpiew, wyliczanki czy też naśladowanie. Dzieci zadeklarowały, że w ciepłe letnie dni sprawdzą w praktyce klasy, berka, chowanego i inne opisane w książce gry i zabawy z dawnych lat.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: