Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
19315885 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Hermanowej

"Tomek Łebski niezły szczęściarz"

05-03-2018

Książka L. Pichon "Tomek Łebski niezły szczęściarz" to pełne humoru opowiadanie o 5. klasiście, jego szkolnych kolegach, nauczycielach i rodzinie.

 

Autorka bardzo trafnie opisuje relacje głównego bohatera z rodzeństwem i kolegami. Czytając ten tekst można się utożsamić z Tomkiem a jego przemyślenia często pokrywają się z przemyśleniami czytelnika. Kto z nas podczas lekcji nie „babrał” rysunków albo choć raz nie spóźnił się do szkoły? Czy nie są nam bliskie sprzeczki z rodzeństwem i podkradanie słodyczy? Kto z nas nie marzył o własnej kapeli i wielkiej sławie? Takie też spostrzeżenia mieli uczestnicy kolejnego spotkania DKK w Hermanowej. Szczególnie chłopcy mówili, że to książka o nich. Klubowicze zaśmiewali się z pizzy Marka z rodzynkami w czekoladzie i zauważyli, że i oni mają swoich Marków w klasie. Uczestnicy spotkania zwrócili, również uwagę na książkę w książce czyli Nad-Zwyczajny Przepis. W czasie naszego spotkania nie zabrakło wafelków karmelowych przysmaku Tomka Łebskiego, i latawców wykonanych ze sznurka i reklamówek według instrukcji z książki.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: