Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18885369 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Dębowcu

Spotkanie z Barbarą Gawryluk

20-09-2018

W końcówce słonecznego lata (19.09.2018 r.) mieliśmy szczęście gościć w Dębowcu- Barbarę Gawryluk-autorkę książek "na szóstkę"!

 

Pani Barbara napisała ponad trzydzieści książek,w których porusza ważne ale trudne problemy młodego czytelnika. Bohaterowie jej książek są tacy sami jak my i znajdują się wokół nas ,a historie opisywane w książkach są zabawne i pełne ciepła. Dzięki doskonałemu wyczuciu psychiki młodego człowieka książki zyskały dużą popularność i są często wypożyczane. Autorka barwnie opowiadała o bohaterach swoich książek,którymi bywają także zwierzęta. Są nimi na przykład psy.:Kaktus,Baltic , Juhas czy Dżok,który przez dwa lata czekał na swego zmarłego właściciela. Pisarka czytała na głos fragmenty książek,odpowiadała na liczne pytania uczestników spotkania i rozdawała autografy. To ciepłe, serdeczne spotkanie z książką i jej autorem pozostanie na długo w naszej pamięci.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: