Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18885576 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Dębowcu

Roald Dahl:"Charlie i Wielka Szklana Winda"

19-03-2018

Po upływie sześciu lat spotykamy się znowu z Charliem, właścicielem Fabryki Czekolady. Tym razem śledzimy losy bohatera książki Roalda Dahla pt.:"Charlie i Wielka Szklana Winda".

 

wraz z całą rodziną wybiera się Szklaną Windą pana Wonki do Fabryki Czekolady by w niej zamieszkać. Winda po pewnym czasie wymyka im się spod kontroli i pędzi w kosmos jak rakieta,budząc strach i przerażenie jej pasażerów. W kosmosie spotykają amerykańską ekspedycję,która Kapsułą Transportową chce dotrzeć do Hotelu Kosmicznego ale wpada w poważne kłopoty. To dzięki pomocy pana Wonki i jego towarzyszy Amerykanom udaje się uciec przed natarciem groźnych plaźmiaków i dotrzeć w bezpieczne miejsce. Pan Wonka,szalony wynalazca jest nieobliczalny w swoich pomysłach. Wynajdując odmładzające tabletki Wonka-Vita,pokazuje do czego ludzie są zdolni,"kiedy w grę wchodzi wysoka stawka." Książka ciekawa,dynamiczna,budząca wyobraźnię i prowokująca dyskusję o dziwnych zjawiskach kosmicznych. To dzięki niesamowitej akcji tej książki spotkanie DKK 16.03.2018 r. było bardzo udane.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: