Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18502631 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Chłopicach

Iga Wiśniewska: "Pięć minut"

15-01-2018

Tematem pierwszego w 2018 roku spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki jest wzruszająca książka Igi Wiśniewskiej "Pić minut".

 

Książka wywarła bardzo duże wrażenie na czytelnikach z naszego klubu co potwierdzają słowa jednej z uczestniczek: Sądzę, że książka porusza bardzo wiele problemów, z którymi boryka się współczesna młodzież. Niesamowite jest to, że śledząc losy Diany sama się z nią integrowałam i czułam, że wiele sytuacji jakich doświadczała pośrednio dotyka również mnie. Diana jako narrator pierwszoosobowy w tak obrazowy sposób opisuje swoje odczucia, że nie sposób oprzeć się wrażeniu, iż jest jedną z nas. Uczestnicy spotkania zwrócili uwagę na to, że książka dotyka wielu drażliwych tematów takich jak samotność wywołująca stany depresyjne, brak miłości rodzicielskiej czy problemy społecznego tabu. Na zakończenie rozważań na temat książki uczestnicy doszli do następującego wniosku: Ta książka udowodniła nam, że 5 minut może zmienić całe nasze życie.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: