Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
19337173 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Błędowej Tyczyńskiej

Marcin Pałasz: "Licencja na zakochanie"

31-10-2018

„Licencja na zakochanie” to kolejny przystanek w naszych dyskusyjnych spotkaniach.

 

Książka dotyka tematów dorastania, przyjaźni, pierwszych miłości. Poza tym jest napisana w sposób lekki, humorystyczny, wciąga nas swoją treścią, ale nie jest to ckliwa opowieść dla młodzieży. Autor napisał ją naprawdę świetnie. W książce na pierwszy plan wysuwa się Gucio. Jest to nastolatek, który przyjaźni się z Lutką. Tworzą razem naprawdę zgrany duet. Lutkę zaczyna jednak podrywać pewien Piotrek. Co tu dużo mówić: bogaty i przystojny, zatem zupełne przeciwieństwo Gucia. W tym momencie, nasz bohater zdaje sobie sprawę, że to co do tej pory brał za przyjaźń, było nie tylko przyjaźnią. Gucio stwierdza, że zakochał się w Lutce. Od tej pory chłopiec idzie na całość. Postanawia schudnąć, nosić soczewki zamiast okularów, lepiej się ubierać. Postanawia zrobić wszystko, aby odzyskać dziewczynę. Czy to wystarczy, aby Lutka tez zrozumiała, że Gucio również jej nie jest obojętny? I czy może być tak, że przy okazji zdobędzie nowego przyjaciela w osobie Piotrka? Zapraszamy do lektury.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: