Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
19337091 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Błędowej Tyczyńskiej

Marcin Pałasz: "Sposób na Elfa"

06-11-2018

 "Sposób na Elfa" pierwsza książka przeczytana w nowopowstałym klubie DKK dla dzieci i od razu sukces.

 

Książka jest świetna. Chwyta za serce a jednocześnie dostarcza sporej dawki rozrywki i humoru. Ale po kolei. Tytułowy Elf, to pies mieszkający w schronisku. Jak wszystkie żyjące tam zwierzęta marzy o tym, aby pewnego dnia przygarną go ktoś, kto będzie dla niego dobry. Poznajemy również Młodego i Dużego, czyli ojca i syna. Po wielu ciężkich przejściach, przeprowadzili się oni do nowego mieszkania i zapragnęli zaopiekować się psem. I tutaj właśnie łącza się losy naszych bohaterów. Elf trafia do domu Młodego i Dużego, którzy pokochali go od pierwszego wejrzenia i chcą go dobrze wychować. Tylko czy to Elf ma być tutaj wychowywany? Czy może to on będzie musiał wychować sobie swoich nowych Panów? Faktem jest, że pies znajduje wspaniały, kochający dom, o jakim zawsze marzył. I nawet to, że nie zawsze jest posłuszny nie zmieni faktu, że jest po prostu przez swoich opiekunów uwielbiany. Oczywiście Elf również kocha swoich Panów i nie wyobraża sobie już innego życia. Książka napisana jest w ciekawy sposób, z perspektywy psa oraz jego opiekunów. Rewelacja, a także wspaniała zabawa. Sprawia, ż czytając ją, od razu mamy lepszy humor. Jest napisana świetnym językiem, na wesoło ale co istotne, zawiera ważne przesłanie. Uwrażliwia nas na los zwierząt. Tych w schroniskach i porzuconych. W wesoły sposób opisuje życie z psem pod jednym dachem. Jest to jedna z cyklu książek o Elfie. Dla nas była to pierwsza, ale myślę, że nie ostatnia książka z tego cyklu.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: