Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
19315847 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

www.kinder.pl

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Woli Mieleckiej

Izabella Frączyk: „Do trzech razy sztuka”

01-09-2017

Godzinami o książkach w bibliotece w wakacyjny czas? Oczywiście. Są bowiem takie książki, o których aż chce się rozmawiać. Tym razem rzecz dotyczy utworu polskiej pisarki – Izabelli Frączyk „Do trzech razy sztuka”.

 

Główna bohaterka powieści to młoda kobieta – Anna, osoba niezwykle ciepła, miła i wrażliwa. W pewnym momencie jej świat zaczyna się walić i w jednej chwili traci i narzeczonego i pracę. Po chwilowym załamaniu i wewnętrznym cierpieniu podejmuje wyzwanie i bierze za bary z życiem. Znajduje nową pracę (w korporacji), ale i nowe kłopoty. Zaaklimatyzowanie się w nowym środowisku utrudnia jej korporacyjny reżim, wewnętrzne intrygi i walka o stołki oraz pewien bardzo przystojny mężczyzna… Anna z kruchej osóbki zmienia się w silną kobietę, która potrafi zawalczyć o siebie. Pomaga jej w potrzebie wierna przyjaciółka Lucyna, która podtrzymuje ją na duchu i zawsze wspiera swą życzliwością oraz dobrą i mądra radą. „Do trzech razy sztuka” to powieść napisana lekko, z finezją i dużą porcją dobrego humoru. Nieskomplikowana historia, z nutką romansu oraz skłaniająca do zadumy to idealna kompozycja na letni wypoczynek, stwierdziły jednogłośnie panie z Dyskusyjnego Klubu Książki, zachęcając tym samym do przeczytania książki. Spotkanie odbyło się 30 sierpnia w bibliotece w Woli Mieleckiej i przebiegło jak zwykle w miłej i sympatycznej atmosferze. Zapraszamy wszystkich, którzy lubią czytać i lubią dzielić się swoimi wrażeniami na kolejne, wrześniowe spotkanie DKK i do wspólnej dyskusji nad utworem Catrin Collier „Carski smok”.

 

Justyna Ryczek

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: