Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
17334875 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

www.kinder.pl

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

DKK w Tarnobrzegu

"Mężczyźni, którzy wstrząsnęli światem mody'

13-12-2017

W dniu 11 grudnia 2017 r. w Filii Nr 1 w Tarnobrzegu Panie z Dyskusyjnego Klubu Książki rozmawiały na temat mistrzów mody i krawiectwa. Refleksji dostarczyła książka autorstwa Bertrand Meyer-Stabley pt. ,,Mężczyźni, którzy wstrząsnęli światem mody".

 

Spotkanie poprowadziła pani Zofia Madej. Uczestniczyło dziesięć Klubowiczek. Do klubu dołączyły jeszcze dwie nowe panie. Świat haute couture i kolekcji prêt-à-porter, to świat elegancji, wyrafinowanego gustu, wielkich karier, jeszcze większych pieniędzy, przyjaźni z wpływowymi ludźmi, ale i produkcji masowej. Budująca jest historia Diora, która pokazuje, że i po 40-tce można rzucić się w wir kariery z całkiem wymiernym powodzeniem. Kariera projektanta to kręta i niełatwa ścieżka, może przywieść zarówno do fortuny jak i do bankructwa, depresji oraz nałogu. Z pewnością warto poznać historie twórców marek ulubionych perfum, tych z górnej półki. Byli oni w stanie uczynić pasję i miłość do krawiectwa stylem życia. Mistrzowie nitki i igły. Dior, Givenchy, Galliano, Gaultier, Lacroix, Lagerfeld, Balenciaga, Laurent, Worth, Poiret, Patou, Cardin. Z prawdziwym zainteresowaniem czyta się biografie tych, którzy chcieli uszczęśliwić kobiety.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: