Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
19336655 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

www.kinder.pl

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Skołyszynie

Grzegorz Kasdepke odwiedził Skołyszyn

07-06-2017

6 czerwca 2017 roku sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury i Czytelnictwa zapełniła się po brzegi młodymi czytelnikami. Wszystko za sprawą wyjątkowego gościa – Grzegorza Kasdepke, autora wielu książek dla dzieci i młodzieży.

 

Podczas spotkania pisarz ze swadą i humorem opowiadał o nieprawdopodobnych nieraz dziejach powstania swoich książek, dzieląc się własnymi wspomnieniami z różnych lat. Opisywał jak wygląda codzienne życie pisarza i skąd czerpie pomysły na kolejne publikacje. Autor w sposób niezwykle lekki i dowcipny starał się przybliżyć dzieciom swoją twórczość. Zachęcał do przeczytania swoich romansów, kryminałów i horrorów. Zebrani na sali mieli okazję wysłuchać kilku fragmentów jego książek, wcielić się w rolę Detektywa Pozytywki oraz rozwiązać kilka zagadek matematycznych. Wielką aktywnością wykazali się młodzi czytelnicy, gdy autor w połowie spotkania ogłosił konferencję prasową. Dzieci zasypywały pisarza przeróżnymi, nawet najbardziej osobistymi pytaniami, na które w humorystyczny sposób odpowiadał, wzbudzając salwy śmiechu. W spotkaniu udział wzięli uczniowie z Jabłonicy, Lisowa, Bączala Dolnego, Święcan i Skołyszyna. Spotkanie autorskie zorganizowane zostało w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: