Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
16265005 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

www.kinder.pl

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

DKK w Sieniawie

Spotkanie z Marią Krasowską

29-11-2017

28.11.2017 roku odbyło się spotkanie autorskie z niezwykle sympatyczną i otwartą Marią Krasowską autorką książki dla młodzieży.

 

Wizyta autorki była możliwa dzięki działającemu w bibliotece DKK. Przed godziną 13.00 cała sala widowiskowa CKSiR „ Sokół” była wypełniona młodzieżą, która przyszła posłuchać młodej pisarki. Już od pierwszych chwil spotkania autorka nawiązała wspaniały kontakt z słuchaczami. Zaś w trakcie spotkania było widać, iż Pani Marii zależało, aby nikt z zebranych nie czuł się pominięty, co było dość trudnym zadaniem zważywszy, na to, że na sali znajdowali się zarówno gimnazjaliści jak i licealiści. Niezwykle ciekawie i zachęcająco opowiadała o swojej twórczości, nie pomijając anegdot zarówno z życia prywatnego jak i zawodowego. Opowiadała o sobie i początkach swojej kariery literackiej m.in. o tym jak doszło do napisania pierwszej książki „Wyspa X”. Zaprezentowała skąd czerpie pomysły, czym się inspiruje, jak zbiera materiały do swoich książek. Młoda pisarka zapowiedziała premierę swojej kolejnej powieści oraz zapewniła , że będzie kontynuacja debiutanckiej książki „Wyspy”. Na sali panowała przyjemna atmosfera. Pisarka urzekła zebranych uśmiechem , naturalnością i poczuciem humoru. Bardzo gorąco zachęcała młodzież do czytania. W spotkaniu uczestniczyło ponad 200 osób. Nie obyło się bez wielu pytań do autorki zarówno w trakcie spotkania jak i po. Na zakończenie autorka rozdawała autografy i z uśmiechem pozowała do zdjęć. Bez wątpienia warto było przyjść na to spotkanie, by móc uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu kulturalnym.

 

W. Szewc

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: