Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
19315677 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

www.kinder.pl

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Racławówce

"Rozważna czy romantyczna"

09-06-2017

Rozważna czy romantyczna- czerwcowe spotkanie DKK w Racławówce.

 

Anna Karpińska autorka tej ciepłej i ciekawej powieści, zaprasza czytelników do sympatycznej rodziny Walczaków, Walewskich oraz Konopackich. Natalia- redaktorka jednego z gdańskich wydawnictw, po nieudanym związku z Andrzejem Konopackim, próbuje ułożyć swoje życie na nowo. W trudnym momencie życia spotyka Brunona i dochodzi między nimi do krótkotrwałego romansu. Po pewnym czasie okazuje się że zostanie matką ale nie jest pewna kto jest ojcem dziecka: Andrzej czy Bruno. Po narodzinach Krzysia, Natalia marzy aby wydać książkę nieżyjącej mamy oraz założyć własne wydawnictwo. Czy jej plany powiodą się? Kim okaże się ojciec dziecka? Który z dwóch ważnych mężczyzn w życiu Natalii zginie w śmiertelnym wypadku nieopodal mieszkania głównej bohaterki? Na te pytania odpowiecie sobie drogie czytelniczki sięgając po tę powieść. Czytelniczki DKK, które spotkały się 7 czerwca 2017 r. polecają ją zwolenniczkom dobrej literatury obyczajowej.

Oprac.H.Kuleta

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: