Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
16076679 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

www.kinder.pl

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

DKK w Przedborzu

Richard Paul Evans: "List"

21-04-2017

W dniu 18.04.2017 r. w filii biblioteki w Przedborzu odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, podczas którego dyskutowaliśmy na książką Richarda Paula Evansa „ List”.

 

Jest to książka opowiadająca o miłości, poświęceniu i przebaczeniu. Jest to również opowieść o wytrwałości w dążeniu do swoich celów. Mary Anne i David przeszli razem niejedno, ale wciąż łączy ich szczere i trwałe uczucie. Małżonkowie mieszkają w urokliwej rezydencji, otoczeni gronem serdecznych przyjaciół. Los jednak wystawia ich na wielką próbę – umiera ich trzyletnia córeczka. Po tej tragedii żadne z nich nie może dojść do siebie. Mary Anne całkowicie popada w żałobę i rozpacz, a Dawid by nie okazywać swoich uczuć, coraz więcej czasu spędza w pracy. Każde z nich stara się poradzić sobie z bólem na swój sposób, przez co oddalają się od siebie coraz bardziej. Chociaż jego miłość do Mary Anne jest głęboka, mężczyzna przez lata nie widzi swoich błędów – dopiero wyjazd ukochanej i pozostawiony przez nią list otworzą mu oczy i popchną go do wielkich zmian w życiu. Czy MaryAnne i David odnajdą drogę powrotną do wspólnego szczęścia? Czy Davidowi uda się pogodzić z przeszłością? Czy pomagając innym, mężczyzna zdoła pomóc także sobie? "List" Richarda Paula Evansa to inspirująca historia o nieprzemijającej sile miłości, która wzruszyła miliony czytelników. Opowieść przenosi nas w pełne kontrastów lata trzydzieste ubiegłego wieku, czas wystawnych przyjęć, a zarazem upadku wielkich fortun i dotkliwej nędzy. To przyjemna i miła lektura, bardzo dobrze wydana, która porusza ważny problem społeczny i wyzwala w czytelniku szereg emocji związanych z przeżywaniem dramatycznych dziejów MaryAnne i Davida. Dla miłośniczek prozy Evansa to pozycja obowiązkowa!

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: