Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
19679296 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

www.kinder.pl

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną

 

 


Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano w 2020 r. ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

 

DKK w Osieku Jasielskim

Irena Matuszkiewicz: "Przerwana podróż"

08-02-2017

1 lutego 2017 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Osieku Jasielskim odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Spotkaliśmy się, aby podyskutować o książce Ireny Matuszkiewicz pt. „Przerwana podróż”.

 

W poniedziałek bohaterowie „Przerwanej podróży” mieli jeszcze swoje plany, cele, a już następnego dnia rano wszystkie ich zamierzenia przestały się liczyć. Wypadek, który spowodowało dwoje nieodpowiedzialnych ludzi sprawił, że dla Zofii i Michała był to kres wędrówki, a dla Antoniny i pozostałych bohaterów przerwa w ich życiowej podróży. Nowa sytuacja wymusza nowe cele i plany, jest dużym wyzwaniem dla poszkodowanych oraz ich najbliższych. „Przerwana podroż” to bardzo życiowa powieść. Uczy nas, że niczego nie możemy sobie zaplanować, bo życie zweryfikuje nasze plany lub bardzo niemiło nas zaskoczy. Zwróciliśmy uwagę na dużą ilość bohaterów. Części z nas spodobało się to, innym nie. Jednak wszyscy uznaliśmy, że warto przeczytać tę książkę, bez względu na wiek i zainteresowania. W tej powieści każdy znajdzie coś dla siebie. Czy warto w życiu wszystko zaplanować? Czy można żyć bez planów? Trudne pytania, trudne odpowiedzi… Powieść I. Matuszkiewicz pomaga znaleźć odpowiedzi.

 

Gabriela Kamińska

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: