Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
19343270 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

www.kinder.pl

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Mogielnicy

Spotkanie autorskie z Magdaleną Witkiewicz

07-11-2017

24 października, w bibliotece w Mogielnicy odbyło się spotkanie autorskie z Magdaleną Witkiewicz, jedną z najpopularniejszych polskich autorek literatury kobiecej.

 

Te niezwykle miło spędzone chwile z pisarką poprawiły humor wszystkim uczestnikom. Pani Magdalena na spotkaniu opowiadała nie tylko o książkach ale i o sobie. Czytelnicy mieli okazję bliżej poznać naszego gościa. Pani Magdalena to niezwykle ciepła i pozytywna osoba z poczuciem humoru i ogromnym dystansem do siebie. Już od wielu lat zachwyca czytelniczki swym niesamowitym kunsztem literackim. Książki Pani Magdaleny zawsze cechuje bardzo lekki styl, nawet jeśli podejmuje trudny temat. Każda powieść cieszy się popularnością wśród czytelników. Są one o życiu, poprawiają nastrój i zawsze dobrze się kończą. Wzruszają, są pełen ciepła i miłości. Poruszają tematy samotności, poszukiwania sensu życia, dokonywania niełatwych wyborów, miłości. Pani Magdalena jest nazywana specjalistką od szczęśliwych zakończeń, opowiada o poważnych sprawach w lekkim, a czasami nawet w bardzo lekkim stylu. Pierwszą recenzentką jest mama Pani Magdaleny. Dziękujemy bardzo za niezwykłe spotkanie. Spotkanie upłynęło w bardzo sympatycznej atmosferze. Pani Magdalena Witkiewicz chętnie odpowiadała na zadawane jej pytania od czytelniczek. Na zakończenie autorka wpisywała dedykacje do zakupionych książek. Spotkanie odbyło się w ramach programu Dyskusyjnego Klubu Książki.

 

Anna Grzebyk

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: