Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
19343667 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

www.kinder.pl

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Mogielnicy

Dorota Terakowska: „Tam gdzie spadają Anioły"

07-11-2017

W bibliotece filii w Mogielnicy odbyło się kolejne październikowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, podczas którego rozmawiano o książce Doroty Terakowskiej „Tam gdzie spadają Anioły”.

 

Książka bardzo ciekawie napisana, wzruszająca, delikatna powieść zarówno dla młodych i dorosłych czytelników. Tematem powieści jest walka dobra ze złem. Dobro przegrywa, ponieważ mała dziewczynka o imieniu Ewa utraciła swojego opiekuna Anioła Stróża. Bohaterka jest światkiem walki białego Anioła z wielkim Aniołem Ciemności. Okaleczony, pozbawiony skrzydeł Anioł spada na ziemię, gdzie przemienia się w półczłowieka tracąc swoją anielską moc. Ewa pozostaje bez opieki . Zaczyna prześladować ją pech, grozi jej nawet śmierć. Nie poddaje się walczy o swojego Anioła i w końcu się jej udaje. Książka skłania do wielu refleksji. Wskazuje jak ważny i potrzebny jest Anioł Stróż każdemu człowiekowi. Warto się z nią zapoznać.

 

Moderator Anna Grzebyk

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: