Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18304856 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

www.kinder.pl

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Lubaczowie

Guillaume Musso: „Telefon od anioła”

27-01-2017

W środę 25 stycznia 2017 roku na spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki omawiałyśmy książkę francuskiego pisarza Jest to powieść, która już od pierwszych stron wciąga i zaskakuje czytelnika rozwojem akcji.

Na lotnisku dwoje młodych ludzi przez przypadek zamienia się telefonami komórkowymi.
Ta z pozoru zwykła historia zmienia życie obojga bohaterów. Ponieważ oddzieleni są od siebie tysiącem kilometrów to wiadomości, które mają w swoich telefonach odsłaniają ich najskrytsze tajemnice. Powoduje to, że coraz bardziej historia Madeline i Jonathana trzyma czytelnika w napięciu i niepewności co wydarzy się dalej.
Dyskusja nad książką toczyła się głównie wokół tematu tajemnicy korespondencji. Jak daleko możemy się posunąć i czy w ogóle możemy czytać cudzą korespondencję. Czy jest coś co usprawiedliwia takie zachowanie.
Spotkanie posumowałyśmy cytatem z książki, a były to słowa Alice „Najpiękniejsze lata życia to te, które są jeszcze przed nami…” i mamy nadzieję, że właśnie tak będzie.
 
Moderator: Elżbieta Jagodzińska
Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: