Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
19343627 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

www.kinder.pl

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Leżajsku

Spotkanie z Olgą Rudnicką

12-05-2017

W ciągu ostatnich kilku lat pojawiło się wielu fantastycznych pisarzy, którzy świetnie poruszają się w świecie morderstw i wszelkich zbrodni. Wśród nich znajduje się młoda pisarka Olga Rudnicka, która 10 maja 2017 r. była gościem leżajskiej biblioteki.

 

Na swoim autorskim koncie, mimo młodego wieku ma już 13 powieści kryminalnych. W dniu spotkania na półki w księgarniach trafił kolejny 14 tytuł "Życie na wynos". Pani Olga okazała się osobą z dużym poczuciem humoru. Bardzo szybko nawiązała kontakt z uczestnikami spotkania. Mówiła o swoich zainteresowaniach, hobby, miłości do zwierząt oraz o tym, że warto realizować swoje marzenia, czego ona sama jest najlepszym przykładem. Za inspiracje twórcze służą autorce zarówno własne przeżycia, jak i to, co uda się jej zasłyszeć lub zaobserwować. Największa wena towarzyszy jej w swoim pokoju i kiedy spaceruje po lesie. Przelewanie na papier kryminalnych opowieści to nie jedyna pasja naszego gościa. Olga Rudnicka uwielbia jazdę konną, a kryminały kocha nie tylko pisać, lecz również czytać. Pisarka, bardzo chętnie i wyczerpująco odpowiadała na pytania zadawane przez uczestników. Na zakończenie sympatycy kryminałów mieli możliwość otrzymania od autorki autografu z dedykacją i zrobienia sobie pamiątkowej fotografii. Oprawę artystyczną przygotował wspaniale, zespół wokalny „Meritum” działający przy Miejskim Centrum Kultury w Leżajsku.

 

Spotkanie odbyło się  w ramach działalności Dyskusyjnego Klubu Książki przy Bibliotece Publicznej w Leżajsku.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: