Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
20252289 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną

 

 


Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano w 2020 r. ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

www.kinder.pl

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

Rok Lema 2021

Przeszłość w pamiątkach ukryta

System informacji prawnej Legalis

Academica - Cyfrowa Biblioteka Publikacji Naukowych

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich

Zapytaj bibliotekarza

 

DKK w Łańcucie

Nela Neuhaus: "Nielubiana"

04-04-2017

17 marca 2017 r. miało miejsce spotkanie DKK dla Dorosłych działającego przy MBP w Łańcucie. Tematem dyskusji była książka Neli Neuhaus "Nielubiana".

Jest to powieśc kryminalna, której akcja rozgrywa się w dosyć specyficznej społeczności. W niedzielny poranek zostają znalezione zwłoki znanego prokuratora, który prawdopodobnie popełnił samobójstwo. Tego samego dnia dochodzi do kolejnego samobójstwa – tym razem z wieży widokowej skoczyła młoda, piękna kobieta. Sprawę prowadzi Oliver von Bodenstein i jego podwładna Pia Kirchhoff. Podczas śledztwa detektywi połączyli ze sobą te dwie sprawy i krok po kroku odkrywają kolejne tajemnice, które coraz bardziej łączą się ze sobą. Ta misterna gra zdarzeń powoli układa się czytelnikowi w jasny obraz niczym puzzle. Dopiero ostatni element układanki tworzy nam autentyczny przebieg zdarzeń. Naszym zdaniem autorka stworzyła w tej książce rewelacyjny klimat niepewności. Przerzucając kolejne strony nie można się oderwać i tak zwyczajnie odłożyć książki na potem. Ciekawość i dociekliwość czytelnika bieże górę i pewnie niejedna z nas zarwała noc by rozwikłać tą kryminalną łamigłówkę. Polecamy wszystkim tę pozycję bo naprawdę warto.

 

Beata Lęcznar

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: