Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
20252296 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną

 

 


Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano w 2020 r. ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

www.kinder.pl

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

Rok Lema 2021

Przeszłość w pamiątkach ukryta

System informacji prawnej Legalis

Academica - Cyfrowa Biblioteka Publikacji Naukowych

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich

Zapytaj bibliotekarza

 

DKK w Łańcucie

Susan Spencer – Wendel i Brei Witter „Dopóki nie powiem do widzenia”

02-11-2017

24 października 2017 r. odbyło się spotkanie DKK dla Dorosłych działającego przy MBP w Łańcucie. Tematem dyskusji była tym razem książka Susan Spencer – Wendel i Brei Witter „Dopóki nie powiem do widzenia”.

 

Jest to opowieść o młodej kobiecie, dziennikarce, kóra z dnia na dzień dowiaduje się, że cierpi na nieuleczalną, szybko postępującą chorobę- stwardnienie zanikowe boczne. Wydawałoby się, że w jednej chwili świat jej się zawala i nie pozostaje nic oprócz czekania na wyrok. Jednak nie dla Susan – ona nie poddaje się i zaczyna żyć intensywniej niż dotychczas. Postanawia te ostatnie chwile spędzić z rodziną i przyjaciółmi. Tak, by zapamiętali ją jako radosną i szczęśliwą osobę, a pamiątką tego są wspomnienia ze wspólnych podróży po świecie. „Dopóki nie powiem do widzenia” to przepiękna książka o silnej kobiecie, która pomimo choroby nie poddaje się i aktywnie przeżywa kolejne dni ciesząc się z każdą godziną i sekundą. Warto sięgnąć po tę lekturę i zastanowić się co tak naprawdę jest najważniejsze w naszym życiu? Polecamy gorąco.

Na kolejne spotkanie DKK dla Dorosłych zapraszamy 17 listopada 2017 r. o godz. 17.00. książka do dyskusji to „Jeszcze jeden oddech” Paula Kalanithi.

 

Beata Lęcznar

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: