Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18239307 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

www.kinder.pl

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Kolbuszowej

10 LAT DKK

06-06-2017

Maj i tegoroczne obchody Tygodnia Bibliotek stały się doskonałym czasem do świętowania jubileuszu.

 

7 marca 2007 rok był dniem inauguracji naszych spotkań w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki. Bogactwo odczuć, doznań, przeżyć i doświadczeń tego okresu utworzyły: 104 przeczytane tytuły, 14 spotkań autorskich, wspólne inspiracje wydarzeń literackich, wyjazd na Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, wycieczki rowerowe, wyjazdy do kina w kręgu oskarowych nagród. Zorganizowanie pierwszego w mieście fleshmob`a Czytanie??? Lubię to !!!, propagowanie tworzenia i czytania limeryków Pod Chmurką. Wyjazd na Literacki Woodstock. A także aktywny wolontariat w ramach działalności biblioteki oraz udział w warsztatach i szkoleniach zarówno Klubowiczów, jak i moderatorów. Uroczyste spotkanie, w kręgu zaproszonych gości rozpoczął spektakl teatralny Młodszego Teatru im. A. Fredry działającego przy MDK Kolbuszowa zatytułowany „Odnowa od nowa”. W tym miejscu bezwzględnie musimy wspomnieć, ze spektakl ten, kilka dni wcześniej zdobył pierwsze miejsce na Pierwszym Podkarpackim przeglądzie Małych Form Teatralnych „ Z książką w tle”. Scenariusz jest dziełem uczennicy drugiej klasy Gimnazjum Nr 1 w Kolbuszowej. Moderatorki przygotowały prezentację-wspomnienia z całych 10 lat działalności. Oczywiście były podziękowania, wzruszenia i rzecz jasna jubileuszowy tort. Były wspomnienia, a także plany na przyszłość. No, bo jak po tylu latach nie planować, co dalej?

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: