Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18238722 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

www.kinder.pl

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Kolbuszowej

Katarzyna Ryrych:"Denim "Blue "

28-04-2017

W dniu 27 kwietnia  2017 roku w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży zorganizowano drugie spotkanie Klubowiczów Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki.

 

Dyskusja odbyła się na temat „Denim Blue” Katarzyny Ryrych. Książka opisuje losy 15-letniego Zygi na tle czasów w PRL-u. Autorka przedstawia obraz społeczny i historyczny tamtego okresu. Książka ta pozwala dojrzeć, że chociaż czasy są różne, to ludzie są tacy sami – czują to samo, mają takie same problemy. Jednym z atutów tej książki zdaniem uczestników jest jej ciekawa okładka. Warto wspomnieć, również że język jakim posługuje się pisarka jest niezwykle prosty i przyjemny do czytania. Jedynym mankamentem tej książki są wprowadzone do niej przypisy, które z jednej strony wyjaśniają znaczenie danych słów jednocześnie spowalniają technikę czytania. Książkę poleca się zarówno młodszym, jak i starszym czytelnikom.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: