Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18333362 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

www.kinder.pl

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Kolbuszowej

Anna Łacina: „Sześć Dominika”

04-04-2017

W dniu 30 marca 2017 roku w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży MiPBP w Kolbuszowej odbyło się pierwsze spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki. Na spotkaniu rozmawiano o książce Anny Łaciny „Sześć Dominika”. Główna bohaterka Dominika jest szesnastolatką wychowywaną samotnie przez zapracowaną mamę i jest zakochana w starszym mężczyźnie. W dniu swoich urodzin otrzymuje prezent od swojego ojca i postanawia go odnaleźć. To jeden z głównych wątków powieści. Książka mówi o trudnym budowaniu rodzinnych relacji, odzyskiwaniu zaufania i braniu odpowiedzialności za swoje czyny. Zdaniem klubowiczek książka skierowana jest zarówno dla nastolatków jak i dorosłych czytelników, co powoduje, że nie do końca trafia do młodego czytelnika. Minusem są również liczne wątki toczące się w powieści. Pomimo drobnych uwag książka warta przeczytania.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: