Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18305602 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

www.kinder.pl

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Kolbuszowej

Dorota Suwalska: "Piegowate niebo"

08-12-2017

Podczas listopadowego spotkania Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki działającego w Oddziale dla Dzieci Młodzieży w Kolbuszowej rozmawialiśmy o książce Doroty Suwalskiej Piegowate niebo.

 

Dużo czasu klubowiczki poświęciły na dyskusję na temat okładki książki. Choć mówi się, by nie oceniać książki po okładce, w przypadku tej książki tak właśnie było. Dużo lepiej została odebrana treść książki głównie dzięki temu, że autorka pomyślnie rozwiązuje każdy poruszany problem. W Piegowatym niebie przyjemnie czyta się o codzienności nastolatki: z młodzieńczymi dramatami, pierwszymi fascynacjami płcią przeciwną. Nieporozumienia na gruncie rodziny i trudności z adaptacją w nowym środowisku, w szkole, grupie rówieśniczej nadają jej autentyczności.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: