Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18905765 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

www.kinder.pl

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Jarosławiu

Rhidian Brook: "W domu innego"

02-11-2017

Kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki odbyło się dnia 27 października w Sali Multimedialnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jarosławiu. Podczas spotkania omawiano książkę Rhidian Brook pt. ”W domu innego”.

 

Autor opisuje historię dwóch rodzin, angielskiej i niemieckiej, których losy spotkały się po zakończeniu II wojny światowej. Powojenny Hamburg, brytyjska strefa okupacyjna i dwie obce sobie rodziny pod jednym dachem, to główna fabuła powieści. Ogromne zmiany w życiu bohaterów, ich wzajemne relacje, powodują całkowite przewartościowanie dotychczasowego podejścia do świata i samych siebie. Wspólną wartością, która łączy razem rodziny to wzajemny szacunek i tolerancja. Książka stanowi świadectwo ludzkich dramatów, trudnej i wojennej rzeczywistości, w której głównym bohaterom przyszło żyć. Powieść ciekawa, pełna patosu, godna polecenia.

 

Moderator DKK Barbara Reń

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: