Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18905325 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

 

 

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca zwww

www.kinder.pl

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Jarosławiu

Spotkanie autorskie z Krystyną Mirek

04-10-2017

W dniu 20 września w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jarosławiu gościliśmy na spotkaniu autorskim Krystynę Mirek, autorkę wielu bestsellerowych powieści obyczajowych.

 

Krystyna Mirek – z wykształcenia polonistka, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Autorka bestsellerowych powieści, ma na swoim koncie 18 książek, głównie obyczajowych, cieszących się dużą popularnością wśród czytelników. Współpracuje z portalem Polki.pl, publikując felietony oraz czasopismami: „Zwierciadło”, „Viva” i „Pani domu”. Prowadzi własnego bloga, dzieląc się na bieżąco z czytelnikami refleksjami i opiniami o książkach. Podczas spotkania autorka opowiadała o kulisach powstania swoich utworów, o porzuceniu zawodu nauczyciela języka polskiego na rzecz pisania książek, które stało się jej pasją. Twórczość autorki jest mocno osadzona w realiach życia. Fabuła utworów zawiera realne i trudne problemy życia, w konsekwencji niosąc nadzieję i pozytywne ich rozwiązanie. Na spotkanie z gościem licznie przybyli czytelnicy biblioteki, młodzież z Zespołu Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu, klubowicze Dyskusyjnego Klubu Książki oraz fani literatury autorki. Spotkanie przebiegało w miłej i przyjaznej atmosferze. Autorka wywarła pozytywne wrażenie wśród zgromadzonych czytelników. Na zakończenie spotkania nie zabrakło pytań ze strony czytelników, podpisywania autografów oraz pamiątkowych zdjęć.

Spotkanie autorskie zorganizowano w ramach projektu - Dyskusyjne Kluby Książki

DKK Barbara Reń

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: